תרגישו חופשי להצליח


בואו נתחיל ....

תרגישו חופשי להצליח
כל העסקים, כל החברות, קמות ונופלות רק על גורם אחד- הגורם האנושי.
רוב החברות עובדות בצורה זהה, מתכנתות את ה אנשים לחשוב זהה, ואני מאמין שמותר לחשוב אחרת, חובה להאמין שהעולם הוא אינסופי, ואסור לנו להיות מקובעים.
אחרי 20 שנים בעולמות העסקים, המכירה והשיווק, בנייה וניהול צוותים בארץ ובחו״ל, הכשרת אנשים והדרכתם להצלחה הבנתי שיש רק דבר אחד שכל אחד צריך- שמישהו יאמין בו, יזהה מה הפוטנציאל האמיתי שלו, איפה החוזקות שלו ואיך אפשר להעצים אותו.
עשיתי את זה בעולמות הנדל״ן, האופנה, המכירות, ניהול 300 עובדים, בניית חברות וצוותים גם בארץ וגם בחו״ל, יבוא והחדרת מותגים לשוק, והיום החלטתי להעניק את הכלים האלה הלאה.
עבדתי עם חברת סופר פארם, עם yes, hot, עם חברת קרוקר וחברות נוספות ולמדתי מכולם שהצלחה עסקית בנויה משני גורמים:
עסקי
מנטלי
בצד העסקי אני מלמד אנשים את בניית התוכניות העסקיות, החדרת מותגים לשוק, שיווק ומכירות (בניית תכניות מכירה, תסריטי מכירה ואימון עליהם), זיהוי קהלי יעד, בניית צוותים ולימוד והדרכת האנשים. עשיתי את זה בחברות אופנה גדולות, ניהול חברות נדל״ן, ניהול פרויקטים, ועבודה עם מותגים בינלאומיים.
בצד המנטלי למדתי אימון מנטלי וכיום אני מאמן מנטלי מוסמך, וסיפור חיי לימד אותי יותר מהכל עד כמה אפשר לשבור מחסומים, להתגבר על קשיים, ושבכל קושי יש תמיד קרן אור- זה היה נכון כשהוריי נפרדו ואבי עבר לגור בקנדה- כאן למדתי מאימי שאפשר תמיד לנצח, מאבי למדתי שאפשר להצליח בכל מקום. זה היה נכון כשהתגייסתי למקום שאף אחד לא רצה להיות בו ואני ראיתי בו את היופי, זה היה כשקיבלתי בגיל צעיר ניהול מכירות של סניף אופנה והפכתי להיות מנהל המכירות של הרשת, עמדתי במבחנים כאשר אחת מהעובדות שלי נרצחה והייתי צריך לשקם את חיי ואת הצוותים שלי מחדש.
תמיד, בכל צומת היה אדם שהאמין בי- סבא שלי שלא נתן לי ליפול בין הכיסאות, המפקד שלי בצבא שראה בי את הפוטנציאל שאיש לא זיהה, מנהל הרשת שהצביע עלי ואמר ״יש לו את זה״.
היום החלטתי שהשליחות שלי היא להאמין באנשים ולתת להם את אותם כלים שאני קיבלתי מנסיון החיים המנטלי והעסקי שלי, ואני עושה את זה הן בליווי חברות, בליווי עסקים קטנים והעצמה של עצמאיים בתחילת דרכם.